Dafina Zeqiri zbulon se ka vizituar psikologen

Mediale Vip

Dafina Zeqiri zbulon se ka vizituar psikologen

Më: 11 shkurt 2021 Në ora: 13:29
Dafina Zeqiri

Këngëtarja me anë të një postimi ka treguar se ka qenë në depresion.

Seancat me psikologen Elvira Haxhiaga e kanë ndihmuar në përmirësim.

Këtë e tregoi vetë artistja shqiptare e cila njoftoi edhe fansat dhe ndjekësit.

Tutje, Dafina ka shtuar se me psikologen ka arritur zhvillim personal, mendor dhe spiritual.

Rikujtojmë se, këngëtarja së shpejti do publikojë projektin “Duro” që trajton një temë të shëndetit mendor.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat