Luana Vjollca me të tjera imazhe gjatë pushimeve në Dubai

Mediale Vip

Luana Vjollca me të tjera imazhe gjatë pushimeve në Dubai

Më: 15 shkurt 2021 Në ora: 09:03
Luana Vjollca

Ajo cilësohet si ndër prezantueset më të suksesshme deri më tani.

Bëhet fjalë për Luana Vjollcën, e cila përmes imazheve të ndryshme informon fansat rreth jetës dhe karrierës profesionale.

Postimet janë shtuar edhe më shumë, pasi bukuroshja bionde po shijon pushimet në vendin e mrekullueshëm në Dubai.

Në një postim në rrjetin social Instagram, Luana ka sjell imazhe nga afër, ndërsa vihet në pah gjoksi i bujshëm.

Për shkak të syzeve me përmasa të mëdha, gjysma e fytyrës së saj është e mbuluar, teksa flokët i kishte të lira mbi supe.

Po ashtu, ajo ka vendosur që të ketë edhe disa eksperienca të reja atje, duke provuar ‘Sky Diving’.

Ndërkaq, vlen të përmendet se “Locos” është hiti saj i fundit, që erdhi në bashkëpunim me Jay  Santos.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat