Diellza Kolgeci publikon fotografinë e parë me Fisnik Rugovën

Mediale Vip

Diellza Kolgeci publikon fotografinë e parë me Fisnik Rugovën

Më: 15 shkurt 2021 Në ora: 15:12
Diellza Kolgeci me Fisnik Rugovën

Modelja ka publikuar imazhin që ka shkrepur për herën e parë me partnerin.

Diellza Kolgeci me Fisnik Rugovën ka kohë që kanë bërë  lidhjen tyre publike dhe po e shijojnë çdo ditë

Tashmë ka kohë që çifti janë bërë edhe prindër të një vajze me emrin Helena.

Përveç postimeve të shumta në rrjetet e saj sociale lidhur me tema të ndryshme, Diellza së fundi ka publikuar edhe një fotografi me Fisnikun, një fotografi të veçantë.

Mund të quhet e veçantë për arsye se është fotoja e parë që dyshja kanë bërë një imazh së bashku. Ishte vetë Diellza e cila shkroi në foton e publikuar se është fotoja e parë e tyre.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat