Luana Vjollca rikthehet nga Dubai

Mediale Vip

Luana Vjollca rikthehet nga Dubai

Më: 16 shkurt 2021 Në ora: 21:14
Luana Vjollca

Moderatorja shqiptare sapo ka publikuar fotografi.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram, nga aeroplani ajo ka postuar imazhe.

Luana e ka treguar edhe lokacionin e cila ka zbuluar se është rikthyer në Tiranë.

“U ktheva në shtëpi”, ka shkruar në mbishkrimin e imazheve.

Ndryshe, Luana Vjollca ka qenë disa ditë pushimi në Dubai por nuk ka zbuluar se kush e ka shoqëruar ende mbetet në pikëpyetje se është në lidhje dashurie me Krenar Çoçajn dhe aludohet se ai e ka shoqëruar atje

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat