Luana Vjollca: Gëzuar Pavarësinë, Kosova jonë

Mediale Vip

Luana Vjollca: Gëzuar Pavarësinë, Kosova jonë

Më: 17 shkurt 2021 Në ora: 08:58
Luana Vjollca

Luana ka uruar Kosovën me rastin e 13 vjetorit të Pavarësisë.

17 shkurti shënohet si datë shumë e veçantë për gjithë shqiptarët kudo në botë.

Kjo për faktin se me këtë datë, Kosova feston ditën e Pavarësisë e që sot janë mbushur plot 13 vjet shtet.

Me këtë rast, moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca përmes një postimi ku shihet me plis në kokë dhe me flamurin shtetëror, uroi për këtë ditë.

“Gezuar Pavarësinë, Kosova jonë!”, ka shkruar ajo.

Më pastaj, Luana ndau edhe pamje nga një prej koncerteve të saj, që e kishte mbajtur viteve të kaluara, pikërisht me rastin e Pavarësisë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat