Me shalqi në duar, ja si dukej Luana Vjollca 16-vjeç!

Mediale Vip

Me shalqi në duar, ja si dukej Luana Vjollca 16-vjeç!

Më: 20 shkurt 2021 Në ora: 17:24
Luana Vjollca

Moderatorja, Luana Vjollca së fundmi është bërë nostalgjike dhe ka sjellë për ndjekësit e saj disa foto të zhvilluara kur ishte vetëm 16 vjeç.

Plot 13 vitë më parë Luanën e shohim brune  dhe kaq tërheqëse sa tani. Sigurisht që me kalimin e  viteve pamja e saj ka ndryshuar dhe tani cilësohet si një ndër femrat më të bukura shqiptare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat