Aktori i famshëm fejohet me prezantuesen 33 vite me të re

Mediale Vip

Aktori i famshëm fejohet me prezantuesen 33 vite me të re

Më: 25 shkurt 2021 Në ora: 15:01
Wayne Linekar dhe Chloe Ferry

Aktori i njohur Wayne Linekar ka bërë të ditur se është fejuar me prezantuesen Chloe Ferry.

58 vjeçari i dhuroi unazë diamanti teksa i ka propozuar martesë.

Ai ndau një imazh për ndjekësit duke u shfaqur të përqafuar ndërsa 25 vjeçarja i shkroi: PO, Të dua!

Wayne rrëfeu se nuk është shoqëruar ndonjëherë me një femër mbi 30 vite me të re.

Kujtojmë që Wayne u nda nga e fejuara e tij modele, në nëntor të vitit 2019.

Ai është baba i katër fëmijëve dhe është divorcuar dy herë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat