Nuk pritej, Antonela e quan burr Mevlanin

Mediale Vip

Nuk pritej, Antonela e quan burr Mevlanin

Më: 25 shkurt 2021 Në ora: 16:10
Mevlani dhe Antonela

Konkurrentja e emisonit “Përputhen” ka një simpati për protagonistin të cilën e shpreh pothuajse çdoherë.

Sapo ka bërë një postim duke e quajtur bashkëshort konkurrentin.

“Kaloni tek burri se po bën super dhurata”, ka shkruar Antonela në postim, teksa i ka bërë edhe tag.

Ndryshe, Antonela së fundi ka bërë një takim me Julin të cilin konkurrentët e emisonit e konisderuan më shumë miqësor se sa që mund të ketë diçka më shumë mes tyre.

Rikujyojmë se, “Përputhen” do të vije sot me një tjetër takim të konkurrentëve.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat