I infektuar me COVID-19, Atdheu thumbon nga karantina konkurrentët e Për’puthen

Mediale Vip

I infektuar me COVID-19, Atdheu thumbon nga karantina konkurrentët e Për’puthen

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 08:41
Atdheu

Atdheu nuk ishte i pranishëm në puntatën e djeshme të Për’puthen dhe kjo për shkak se ai është infektuar me COVID.

Lajmin e bëri të ditur vetë moderatorja e emisionit, Bora Zemani, e cila i uroi Atdheut shërim të shpejtë.

E megjithatë, ndonëse jo i pranishëm në studio, Atdheu nuk i ka lënë ngacmimet për konkurrentët.

Image
Insta

“Kur nuk është macja në shtëpi, minjtë bëjnë dasmë”, shkroi ai në Instagram, fjalë që nuk dihet se kujt ia drejton.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat