“Ke marrë vaj ulliri me vete”/ Ori dhe Isli “ngacmojnë” Julin e Për’puthen: As buzët nuk i kam bërë!

Mediale Vip

“Ke marrë vaj ulliri me vete”/ Ori dhe Isli “ngacmojnë” Julin e Për’puthen: As buzët nuk i kam bërë!

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 11:13
Ori dhe Isli, Juli

Në një lidhje për “Wake Up” nga studio e Top Albania Radios, Juli i Për’puthen ka shkëmbyer disa batuta me Ori Nebijajn dhe Isli Islamin.

Ori e ka ngacmuar Julin, duke e pyetur nëse ka marrë vaj ulliri me vete, ndërsa Isli me shaka u përgjigjet kritikëve që e akuzojnë se ka bërë buzët.

Biseda mes tyre

Ori: Ke marrë vaj ulliri me vete?

Juli: Mirëmëngjesi, mirëmëngjesi! Si jeni? U shëruat nga Corona apo akoma?

Isli: Po, po ne kemi mbaruar punë

Juli: O Isli, jemi bërë merak, ça ke bërë?

Isli: Në ç’kuptim?

Juli: Po ishte sëmurë një herë, sëmurë dy herë

Isli: Iku, jam në rregull. Unë s’kam bërë asgjë, as buzët nuk kam bërë paçka thonë njerëzit

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat