Georgina zbulon “sekretin”, ja çfarë bëhet çdo ditë në shtëpinë e CR7

Mediale Vip

Georgina zbulon “sekretin”, ja çfarë bëhet çdo ditë në shtëpinë e CR7

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 13:00
Georgina Rodriguez

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez janë një prej çifteve më të famshme në botë.

Ata ndajnë shpeshherë momente nga jeta e tyre private me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale.

Së fundmi, dyshja kanë pozuar në tarracën me pamje nga Torino me fëmijët e tyre mes balonave dhe lojërave shumëngjyrëshe, ku duken mjaft të lumtur.

“Pasdite dashurie pas një dite të vështirë. Sot ne festojmë si çdo ditë që e duam shumë ”, mbishkrimi me të cilët modelja shoqëroi fotot.

Çifti duken se e duan marrëzisht njëri-tjetrin dhe këtë gjë ata nuk ngurrojnë që ta shfaqin publiksht për fansat e tyre, duke shkëmbyer zemra apo dedikime dashurie.

“Çdo ditë ne festojmë dashurinë tonë”, thotë modelja. Nga ana tjetër, kampioni i futbollit shkruan: “Një moment i çmuar”.

Vihet re se edhe pse Cristiano Ronaldo është gjatë gjthë kohës i zënë me Juventusin, ai gjen mundësinë që të kalojë sa më shumë kohë që të jetë e mundur me dashuritë e tij, dhe pavarësisht jetës së vrullshme që ka çifti, ata gjithmonë dinë të krijojnë momente për familjen. Fëmijëve të tyre nuk u mungon vëmendja, pasi shpeshehrë shohim se si dyshja u përkushtohet maksimalisht. Mund të themi se e gjithë kjo panoramë lumturie dhe dashurie është kaq e përsorur deri në detaje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat