Ermal Fejzullahu thotë se ka mbetur pa punë

Mediale Vip

Ermal Fejzullahu thotë se ka mbetur pa punë

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 14:14
Ermal Fejzullahu

Këngëtari i njohur shqiptar tha se është pa punë.

Ermal Fejzullahu është njëri ndër këngëtarët më të dashur të popullit shqiptar

Ai njihet për këngët dhe performancat e tij në vende të ndryshme në të cilët jetojnë shqiptarët.

Ermali përmes një ‘interviste’ në rrjete sociale me fansat e tij ka zbuluar shumë të pathëna, e njëra ndër to ishte se ai është pa punë.

Kur u pyet nga një fans se a do të mund t`i gjente punë në Prishtinë, këngëtari u përgjigj se ai vetë është pa punë tani.

“Gjema ni pune në Prishtine të lutem?”, shkroi ndjekësi.

“Gjema edhe ti mu se pa pune jem”, ishte përgjigja me humor e këngëtarit.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat