Kështu e mëson Enca gjyshin e saj për të përdorur rrjetet sociale

Mediale Vip

Kështu e mëson Enca gjyshin e saj për të përdorur rrjetet sociale

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 14:18
Enca Haxhija

Enca Haxhija është një ndër emrat më të komentuar në mediat rozë.

Këngëtarja përveç skenës muzikore, ajo është mjaft aktive edhe në rrjete sociale, ku shumë shpesh ndan imazhe nga përditshmëria e saj

Së fundi ajo na ka bërë të gjithëve të qeshim me një gjest që ka bërë për gjyshin e saj.

Ajo në një letër ka shkruar instruksionet, se si gjyshi i saj ta ketë më të lehtë, për të përdorur “Whatsapp-in”.

Kujtojmë se Enca ka pak ditë që ka publikuar në Spotify këngën më të re, e cila u prit shumë mirë nga publiku dhe po ka një sukses shumë të kënaqshëm.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat