Bebe Rexha pozon për numrin e ri të “L’Officiel Italia” dhe duket për mrekulli

Mediale Vip

Bebe Rexha pozon për numrin e ri të “L’Officiel Italia” dhe duket për mrekulli

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 19:00
Bebe Rexha

Bebe duket krejtësisht ndryshe në paraqitjen e fundit.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka pozuar për numrin e ri të “L’Officiel Italia”

Për numrin e ri të kësaj reviste, artistja u shfaq me flokë të gjata, të lëshuara në kraharor, teksa ishte veshur në të bardha.

Bebe ndau me ndjekësit një fotografi që e shkrepi gjatë fotosesionit të ri për këtë revistë, teksa falënderon bashkëpunëtorët.

“Baby I’m Jealous”, mbetet kënga e fundit nga Bebe Rexha, të cilën e solli në duet me Doja Cat.

Këngëtarja është duke punuar për albumin e ri muzikor, i cili pritet të lansohet gjatë këtij viti. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat