“E kanë kokën bosh të dy”- Andi i drejtohet ashpër Jasminës

Mediale Vip

“E kanë kokën bosh të dy”- Andi i drejtohet ashpër Jasminës

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 19:49
Andi

Në një debat të fortë janë përfshirë Andi dhe Jasmina, pasi kjo e fundit pati një reagim mjaft të ashpër pas takimit të Andit me Sarën.

E madje, në një moment, Jasmina nuk kurseu as ofendimet , duke i quajtur të dy “kokëboshë”.

Kjo bëri që Andi të ngrinte tonet ndaj Jasminës, duke i thënë “ça të duket vetja ty”?

Debati:

Jasmina: Shyqyr që mbushën barkun se kokën e kanë të dy bosh

Andi: Ça po të duket vetja që të flasësh kështu?

Jasmina: Jasmina jam, ça ke?

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat