“Treshe, unë, ti dhe…”, Jasmina i kthehet keq Andit

Mediale Vip

“Treshe, unë, ti dhe…”, Jasmina i kthehet keq Andit

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 19:51
‘Përputhen’

‘Nxehen’ sërish gjakrat në ‘Përputhen’.

Edhe puntanta e sontme  e ‘Përputhen’ u përcoll me debat nga konkurrentët në studio.

Sot (e premte), u transmetua takimi i Andit me Sarën, meqë rast dyshja u panë shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Andi dhe Sara vendosën që takimin e tyre të parë ta bënin në natyrë, ai e kapi Sarënë në krahë, duke thënë se po stërvitej.

“Unë, ti dhe natyra, treshe”, i tha Andi.

Dhe pikërisht kjo deklaratë shkaktoi debat në studio, ku Jasmina iu kthye ashpër Andit, duke i kërkuar t’ia sqaronte atë ‘treshen’.

“Jemi unë, Sara dhe natyra, treshe”, u shpreh Andi.

Më pastaj, Jasmina ia kthen “Pse nuk thua dot unë, ti dhe natyra?”, por nuk mungon replika e Andit, i cili i thotë se nuk ka faj që e keqkupton.

Këto skena xhelozie nga Jasmina vijnë pasi kohën e fundit Andi dhe ajo ishin shumë të afërt dhe shkëmbyen edhe puthje. 

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat