Ndryshe nga ne që kërcejmë vetëm nëpër dasma, Klaudia kërcen vallen e Tropojës në ‘Instagram’

Mediale Vip

Ndryshe nga ne që kërcejmë vetëm nëpër dasma, Klaudia kërcen vallen e Tropojës në ‘Instagram’

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 23:50
Klaudia Pepa

Edhe pse prej disa vitesh tashmë, Klaudia Pepa jeton në Itali, ajo nuk harron asnjëherë të kujtojë shumë momente nga Shqipëria ose kërcimet e vendit të saj, njëjtë si në postimin e fundit.

 “Ku i kam shqipet e mia? Vallja e Tropojës, është dhe për ju vallja e preferuar siç është për mua dhe qenushen time, Koi”, ka shkruar balerina krah videos.

Ajo së bashku me qenushen e saj ka kërcyer vallen me shaminë e kuqe në dorë.

Pamjet:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa)

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat