“Mos i ngjani”, Lediana ‘thumbon’ publikisht Mevlanin

Mediale Vip

“Mos i ngjani”, Lediana ‘thumbon’ publikisht Mevlanin

Më: 27 shkurt 2021 Në ora: 15:56
Lediana dhe Mevlan

Lediana e ‘thumboi’ përmes një postimi Mevlanin.

Lediana dhe Mevlani janë dy konkurrentët e “Përputhen”, të cilët kanë zhvillluar disa takime bashkë dhe kanë shprehur pëlqimin për njëri-tjetrin.

Së fundi, Lediana përmes një postimi njoftoi për një “Giveaway” që po e bën ai, por nuk hezitoi t’i hidhte disa kunja edhe në atë rast.

“Nxitoni te beheni pjese e lojes dhe mos i ngjani Mevlanit, po ndajeni mendjen se keni super dhurata”, ka shkruar Lediana.

Image

Ndryshe, ajo dhe Antonela shumë herë kanë debatuar në studio lidhur me Mevlanin, ngase të dyja e pëlqejnë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat