Mimoza shfaqet e zjarrtë pranë liqenit

Mediale Vip

Mimoza shfaqet e zjarrtë pranë liqenit

Më: 27 shkurt 2021 Në ora: 21:42
Mimoza Shkodra

Këngëtarja e njohur shqiptare, Mimoza Shkodra, po e shijon motin e ngrohtë në vende të bukura.

Këngëtarja, së fundi ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat dukej në formë shumë të mirë.

Ajo ndau me fansat se po e shijonte në maksimum pamjen piktoreske buzë liqenit, teksa ishte veshur me me shumë stil.

Mimoza ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor dhe tani po e shijon jetën si beqare.

Projekti i fundit është me Sabru Fejzullahun i titulluar “Dy herë një gabim”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat