Ermal Fejzullahu i uron djalit ditëlindjen me fjalët më të ëmbla

Mediale Vip

Ermal Fejzullahu i uron djalit ditëlindjen me fjalët më të ëmbla

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 07:28
Ermal Fejzullahu

Arti quhet djali i madh i këngëtarit Ermal Fejzullahu dhe partneres së tij, Ariana, ai është edhe djali i vetëm i shtëpisë i cili ka tre motra më të vogla, Bunën, Erën dhe Anën.

Sot Arti feston ditëlindjen dhe Ermali hyri në rrjete sociale duke postuar një fotografi të djalit në Instastory për të uruar atë me fjalë nga zemra.

“Urime ditëlindjen mbreti i babait i bëfsh edhe 100”, shkroi Ermali krahas fotografisë së Artit i cili dukej se është rritur mjaft shumë.

Fotoja:

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat