Familja Dudushi është gjithmonë në ndjekje të diellit dhe fundjavat e tyre i kemi zili

Mediale Vip

Familja Dudushi është gjithmonë në ndjekje të diellit dhe fundjavat e tyre i kemi zili

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 08:56
Familja Dudushi

Bieta dhe Albani i kanë të shpeshta arratisjet drejt bregdetit, e së fundmi kur koha është ngrohur, ato shijojnë edhe më shumë.

Edhe këtë fundjavë si shumë të tjera, çifti i bashkëshortëve dhe djali i tyre kanë udhëtuar për të shëtitur e shplodhur pranë detit.

Ajri i freskët, pak ecje, lojra dhe të qeshura janë gjithçka i duhet fundjvës, larg zhurmës së qytetit dhe ngarkesës së javës. Bietën dhe Albanin nuk i ka ndalur as i ftohti i javëve më parë që të realizojnë disa foto në vendin e preferuar.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo)

Jemi që jemi pushim këto dy ditë, pse të mos shkojmë dhe ne një xhiro afër detit, afër mbretit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat