Adelina Emini këngën e radhës ia dedikon personit më të shtrenjtë në jetën e saj

Mediale Vip

Adelina Emini këngën e radhës ia dedikon personit më të shtrenjtë në jetën e saj

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 10:07
Adelina Emini

Këngëtarja së shpejti do e lansojë projektin e ri.

Adelina Emini në ditën e nënës ka zbuluar se do publikojë projektin e radhës.

Për dallim nga klipet e tjera, artistja shqiptare kësaj radhe ka zgjedhur një këngë dedikuar personit më të shtrenjtë në jetën e saj.

Adelina Emini ka zbuluar se me datë 8 mars do të mund ta dëgjojmë një tekst për nënën e saj.

Rikujtojmë se, nuk ka shumë ditë që ajo festoi ditëlindjen e nënës në një darkë me muzikë dhe shumë të ftuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat