Sot do të festonte ditëlindjen, Rolandi me dedikim emocionues për Dr.Florin

Mediale Vip

Sot do të festonte ditëlindjen, Rolandi me dedikim emocionues për Dr.Florin

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 11:38
Dr. Flori dhe Rolandi

Këngëtari i ndjerë Dr. Flori sot do të festonte ditëlindjen.

Në kujtim të tij, e ka kujtuar Rolandi njëri nga anëtarët e grupit.

Përmes një postimi në profilin e tij në Instagram ai ka publikuar një video, teksa shihet Dr. Flori duke përformuar dhe ka shkruar disa fjalë prekëse për të.

Image

Ndryshe, Florian Kondi i njohur si Dr. Flori ka ndërruar jetë në vitin 2014 si pasojë e mbidozës me kokainë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat