Dafina Zeqiri në bashkëpunim me Elinel?

Mediale Vip

Dafina Zeqiri në bashkëpunim me Elinel?

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 12:07
Foto ilustrim

Dyshja do të publikojnë një projekt muzikor.

E këtë e zbuluan fansat e dyshes me anë të një imazhi të publikuar.

Ishte Elinel ai i cili e postoi fotografinë në profilin e tij në Instagram, edhe pse e ka bërë publike se do lansojnë një bashkëpunim nuk e ka zbuluar titullin e këngës.

Ndryshe, Dafina dhe Elinel nuk kanë ndonjë projekt muzikor së bashku në rast realizimi është kënga e parë e publikuar.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat