Meda ka një urim special për Big Mamën me rastin e ditëlindjes

Mediale Vip

Meda ka një urim special për Big Mamën me rastin e ditëlindjes

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 13:19
Meda dhe Big Mama

Këngëtarja sot festoi 35 vjetorin e lindjes.

Ajo festoi mbrëmë me miqtë e saj të ngushtë në një lokal nate por edhe urimet nuk i munguan.

Edhe këngëtari, Meda e ka uruar me një fotografi të publikuar në llogarinë e tij në Instagram.

Image

“Happy Birthday, Bigi loçka jem”, ka shkruar Meda në mbishkrimin e imazhit.

Ndryshe, përveç Medës, këngëtarja mori edhe urime të shumta nga fansat dhe miqtë e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat