Në lidhje dashurie me Bardhin? Flet Ana

Mediale Vip

Në lidhje dashurie me Bardhin? Flet Ana

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 14:33
Ana Lleshi

Ana Lleshi iu përgjigj pyetjeve të publikut në rubrikën “Trotuar”, në “E Diell”.

Shumica e pyetjeve që publiku kishte shkruar për Anën ishin ” a është në një lidhje”.

Ana nuk përgjigjet në mënyrë të drejtëpërdrejtë por me humor thotë “më ka thënë i dashuri të them jam single“, duke nënkuptuar se për momentin nuk ka një partner në krah.

Kështu hedh poshtë dhe pretendimet e fansave se është në një marrëdhënie me këngëtarin Bardhi, me të cilin duket e afërt por thotë “Bardhin e kam shok, e dua shumë por kaq“.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat