Njihuni me vëllanë e Rita Orës

Mediale Vip

Njihuni me vëllanë e Rita Orës

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 14:51
Doni me familje

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora, njihet për afërsinë që ka me familjarët e saj. Në llogarinë e saj në Instagram, ajo shumë shpesh publikon fotografi me ta.

Më së shumti fotografi publikon me nënën e saj, Verën dhe motrën, Elenën.

Por, nuk mungojnë as fotografitë e saj me babanë, Besnikun dhe vëllanë, Donin.

Por, ky i fundit nuk është se është edhe shumë aktiv në rrjete sociale dhe kjo është arsyeja që pak kush e njeh.

E pavarësisht se poston rrallë nëpër rrjete sociale, ai gjithmonë e mbështet Ritën kur publikon projekte të reja.

Doni numëron rreth 10 mijë ndjekës në Instagram, derisa shumicën e fotografive që i ka të publikuara janë me familjarët.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat