Loredana kalon të dielën me vajzën Hanën, zgjedh të postojë këtë fotografi

Mediale Vip

Loredana kalon të dielën me vajzën Hanën, zgjedh të postojë këtë fotografi

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 16:07
Loredana

Reperja është aktive me postime në rrjete sociale.

Loredana publikon fotografi dhe video të shumta nga karriera e saj dhe jeta personale

Sot ka postuar një foto me vajzën Hanën, teksa shihet se është duke kaluar momente të bukura pranë saj e këtë e dëshmon më së miri edhe mbishkrimi që i ka venë postimit.

“E dua të dielën”, ka shkruar reperja.

Ndryshe, pas një kohë mospajtimesh me Mozzik, çifti janë bashkuar sërish madje ata javën e kaluar e kaluan në Dubai për pushime bashkë me vajzën e tyre.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat