Jo një, por dy këngë të reja/ Fifi zbulon një pjesë të projektit të ri

Mediale Vip

Jo një, por dy këngë të reja/ Fifi zbulon një pjesë të projektit të ri

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 17:57
Fifi

Këngëtarja zbulon se po përgatit dy këngë që do të publikohen së shpejti.

Fifi këndon në “E Diell” një pjesë të këngës që “po gatuan”.
“Me dhimbje/ më lije/ e dije që po m’vret/ aman aman…
A u binde/ kjo pritje/ kurrfarë roli nuk lun/ se prap kthehesh te unë/ aman aman…“. Tingëllon më shumë si baladë, zhanri i preferuar i saj megjithatë presim ta dëgjojmë këngën e plotë kur të publikohet.

Pyetjes se cila nga këngët e saj është histori e vërtetë, Fifi i përgjigjet se “të gjitha këngët e saj janë histori të vërteta”.
Si këngët më të arrira veçon “Psikopatja ime” dhe bashkëpunim me Ermal Fejzullahun.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat