Demi Rose kthehet pas në kohë, ndan imazhe nga koha kur ishte në Uganda

Mediale Vip

Demi Rose kthehet pas në kohë, ndan imazhe nga koha kur ishte në Uganda

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 19:11
Demi Rose

Demi u bë nostalgjike teksa postoi në rrjete sociale nga koha kur vizitonte Ugandan.

Demi Rose, është një nga personat më të komentuar në rrjete sociale e cila grumbullon miliona ndjekës me anë të imazheve të ndryshme që publikon.

Ajo së fundmi u bë nostagjike për kohën kur vizitonte vende të ndryshme të botë e posaçërisht kur ishte në Uganda.

Teksa pozon me buzëqeshje për kamerën ajo shihet e rrethuar me fëmijë teksa thotë se e do Ugandën aq shumë dhe se të gjithë atje janë aq mikpritës.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat