Vdes këngëtari i njohur, Bujar Paloja

Mediale Vip

Vdes këngëtari i njohur, Bujar Paloja

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 21:09
Bujar Paloja

Këngëtari Bujar Paloja, ka ndërruar jetë.

Ai ka vdekur në moshën 65 vjeçare duke lenë pas vetes një karrierë të suksesshme.

Zhanrin të cilin e ka kënduar ishte ai popullor dhe qytetar.

Më poshtë i keni disa nga këngët e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat