Kur Albërije Hadërgjonaj duket si motër binjake me Genta Ismailin

Mediale Vip

Kur Albërije Hadërgjonaj duket si motër binjake me Genta Ismailin

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 21:23
Albërije Hadërgjonaj dhe Genta Ismailin

Këngëtarja Albërije Hadërgjonaj vazhdon të jetë në hap me kohën pavarësisht moshës që ka.

Ajo është nënë e dy vajzave, por që nuk dallon fare prej tyre, duke po aq e re se ato

Albërija është një nga këngëtaret e vetme që ka pranuar se ka kryer operacione plastike, të cila në një apo tjetër mënyrë goxha shumë e kanë tjetërsuar.

Madje, në imazhet e fundit që solli ajo lirshëm mund të ngatërrohet me Genta Ismailin.

I kanë fajet kirurgët për këto ngjashmëri apo?

Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat