Xhensila Pere: Ujkun e Shijakut do t’a bëja dele, Blendi Fevziu ka X6?

Mediale Vip

Xhensila Pere: Ujkun e Shijakut do t’a bëja dele, Blendi Fevziu ka X6?

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 21:28
Xhensila Pere

Xhensila Pere ka qenë e ftuara speciale e puntatës së radhës në #EXPULS përballë gazetarit Ronaldo Sharka.

Gazetari Ronaldo Sharka, në hyrje të programit e pret Xhensilën me “Vallen e Krushqve”, dhe më pas i bën pyetësorin e martesës, një listë me personazhe  të njohur të medias, se kë do të zgjidhte ajo.

Disa me nota humori e disa me sinqeritet, Xhensila, kur erdhi radha tek Blendi Fevziu, pyeti nëse ka makinë X6: Po Ujkun e Shijakut ç’e dua? T’a bëj dele”, sa për Veliajn tha se edhe mundet, Noizy-t edhe pse nuk i thuhet jo tha ajo, po i them jo!

Ndiqni intervistën e plotë:

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat