Genta Ismaili tashmë me shami në kokë

Mediale Vip

Genta Ismaili tashmë me shami në kokë

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 22:46
Genta Ismajli

Genta po e jeton këndshëm lidhjen me të dashurin e saj turk, madje shunë momente të përbashkëta po i shprendan edhe në rrjete sociale

Këngëtarja dhe i dashuri i saj, po shëtisin gjithëandej dhe romanca e saj po merr mjaftë vëmendje.

Këngëtarja pas një pauze të konsiderueshme, ka paralajmëruar projektin e radhes, ku shfaqet bjonde dhe tejet atraktive.

Ndërkohë, këngëtarja që është në lid

hje me turkun, ka nisur që kohë oas kohë të vë shamija.

A thua, a mund ta shohim Genten të mbuluar në të ardhmen?

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat