“Atyre u duhen repere si unë”, Melida Ademi vjen joshëse me paraqitjen e re

Mediale Vip

“Atyre u duhen repere si unë”, Melida Ademi vjen joshëse me paraqitjen e re

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 23:20
Melinda Ademi

Melinda Ademi provokon me imazhet e reja.

Rep artistja, Melinda Ademi, ka forma të përkryera trupore dhe këtë e dëshmon çdo herë nëpërmjet imazheve që i poston ajo.

Së fundmi ajo publikoi disa fotografi nga fotosesioni i fundit ku dukej mjaft provokuese me bluzën e shkurtër.

“Atyre u duhen repere si unë”, ishte përshkrimi i fotografisë.

Fotografia u pëlqye dhe komentua mjaft shumë nga fansat e saj ku i kërkonin njè projekt muzikor asaj.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MELINDA (@melindaademi)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat