Arbenita Ismajli tërheq vëmendjen me fustanin e zi të ngjitur pas trupit

Mediale Vip

Arbenita Ismajli tërheq vëmendjen me fustanin e zi të ngjitur pas trupit

Më: 1 mars 2021 Në ora: 00:23
Arbenita Ismajli

Modelja shqiptare e ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve.

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, ,mbetet si njëra ndër modelet shqiptare më të përfolura.

Ajo së fundmi ka rrëmbyer vëmendjen e ndjekësve me paraqitjen e fundit, ndonëse kjo ishte nga koha kur ende nuk e kishte barkun e fryrë.

Arbenita ka pozuar për rrjetet sociale me fustan të zi teksa në fytyrë shkëlqente me grim të lehtë dhe flokët i kishte larguar nga fytyra.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat