“Duro” edhe pak! Dafina Zeqiri ka nisur xhirimet për videoklipin e ri

Mediale Vip

“Duro” edhe pak! Dafina Zeqiri ka nisur xhirimet për videoklipin e ri

Më: 2 mars 2021 Në ora: 12:47
Dafina Zeqiri

Ka disa ditë që Dafina Zeqiri po promovon këngën e saj “Duro”, këngë kjo që i kushtohet shëndetit mendor.

Ndonëse kënga është finalizuar, ajo ka lajmëruar se tani në plan janë edhe xhirimet për videoklipin e ri.

Xhirimet planifikohen të nisin këtë javë dhe Dafina është mirënjohëse se nuk do të ketë koreografi në videoklip, meqenëse do të ishte e pamundur për të pas operacionit në gju.

Ende nuk është bërë e ditur një datë lansimi për projektin e saj muzikor. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat