Sabriu dhe Sinani ndajnë imazhin më të mirë me bashkëshortet

Mediale Vip

Sabriu dhe Sinani ndajnë imazhin më të mirë me bashkëshortet

Më: 2 mars 2021 Në ora: 16:12
Foto nga vendi i ngjarjes

Sabriu dhe Sinani janë ndër këngëtarët më të dalluar në mediat rozë.

Me zërin unik që kanë, gjithmonë kanë qenë emra të njohur në skenën muzikore

Shpeshherë nga përditshmëria ndajnë momente të shumta bashkë me familjarët e tyre.

Në imazhin që shihet këtë herë, janë bashkë me bashkëshortet duke kaluar kohë të çmuar dy çiftet së bashku në një ambient të bukur.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat