Almeda me fytyrë mahnitëse edhe pa grim

Mediale Vip

Almeda me fytyrë mahnitëse edhe pa grim

Më: 2 mars 2021 Në ora: 16:16
Alemda

Alemda ka postuar foto pa grim.

Almeda Abazi është figurë mjaft e njohur për showbizin shqiptar.

Ajo është e martuar me aktorin e njohur turk Tolgahan Sayisman dhe së bashku kanë një djalë të cilin e kanë pagëzuar Efehan.

Çifti i njohur shumë shpejt pritet të sjellë në jetë një vajzë, për të cilën Almeda u shpreh se dëshiron ta quaj Alina.

Ajo ka postuar një video të shkurtër në Instastory së fundmi ku u shfaq tërësisht natyrale, pa grim.

Almeda shihet në një veturë teksa shijon kohën me familje dhe motin e ngrohtë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat