G-Eazy në krahët e modeles seksi të “Playboy”

Mediale Vip

G-Eazy në krahët e modeles seksi të “Playboy”

Më: 2 mars 2021 Në ora: 16:23
G-Eazy, Josie Canseco

Pas dy vitesh lidhje, dy vajzat e njohura  të showbiz-it, Cara Delevingne dhe partnerja e saj, Ashley Benson, i kanë dhënë fund romancës së tyre.

Burime të sigurta për “Cosmopolitan” treguan se vajzat i kanë dhanë fund lidhjes që në fillim të muajit prill. Burimet kanë treguar se marrëdhënia e tyre kishte ulje dhe ngritje, mirëpo ende nuk dihet arsyeja e saktë e ndarjes së Cara-s dhe Ashley-t.

Që kur u nda nga Ashley, mësohet se Cara është izoluar me mikeshat e saj  Margaret dhe Rainey Qualley dhe Kaia Gerber.

Mirëpo teksa Cara vuan ndarjen, Ashley nuk ka vonuar të gjejë një partner të ri. Ajo është fotografuar në krahët e reperit të famshëm G-Eazy, i cili po e ndihmon të kalojë sa më lehtë ndarjen. Dyshja është fotografuar në makinë, ndërsa kanë shkëmbyer edhe një puthje me njëri-tjetrin, duke konfirmuar kështu romancën e re.

As Ashley dhe as G-Eazy nuk reaguan për lajmin e lidhjes së re dhe fotot që po qarkullojnë në rrjet.

Mirëpo, duket se kjo romancë që bëri bujë në rrjet, mori fund shpejt.

G-Eazy është parë në krahët e modeles seksi të “Playboy”, Josie Canseco.

Ata u fotografuan shumë pranë njëri-tjetrit, teksa Josie kishte mbështetur këmbën e saj mbi këmbët e reperit, ndaj dhe nisën aludimet për një lidhje të re.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat