Rudina kalon pasditen me Markun, shkëmben puthje plot pasion me të

Mediale Vip

Rudina kalon pasditen me Markun, shkëmben puthje plot pasion me të

Më: 2 mars 2021 Në ora: 16:54
Rudina dhe Marku

Rudina po shijon ditën me diell bashkë me partnerin.

Rudina Dembacaj po e shijon në maksimum lidhjen me Mark Frrokun, me të cilin shfaqet pothuajse çdo herë bashkë

Së fundi, aktorja postoi disa fotografi, në të cilat shfaqet e lumtur duke i dhuruar puthje partnerit, Mark Frroku.

Dyshja duken shumë të dashuruar në krahët e njëri-tjetrit, ndërsa pranuan shumë komente pozitive nga ndjekësit.

Kujtojmë se çifti vendosën që në fillim të këtij viti ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë. 

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat