Puthje e ledhatime/ Jasmina zhvesh Andin

Mediale Vip

Puthje e ledhatime/ Jasmina zhvesh Andin

Më: 2 mars 2021 Në ora: 20:12
Foto nga vendi i ngjarjes

Një takim për t’u sqaruar, por mes Jasminës dhe Andit nuk kanë munguar momentet romantike në takim.

Ata u përqafuan dhe shkëmbyen puthje disa herë, duke krijuar përshtypjen se mes tyre ka lindur një ndjenjë dashurie.

Shumë e komentuan sikur dyshja ishte në një lidhje dhe po e mbanin të fshehtë.

Madje në një moment ajo i hoqi edhe pjesën e sipërme të veshjes së Andit, duke i ndenjur shumë afër, duke e provokuar me pyetje.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat