Loredana sërish publikon foto me Hanën, merr vëmendje ky detaj

Mediale Vip

Loredana sërish publikon foto me Hanën, merr vëmendje ky detaj

Më: 2 mars 2021 Në ora: 20:23
Loredana dhe Hana

Reperja tashmë po shfaqet pothuajse vetëm në shoqëri të vajzës së saj.

Këtë po e tregon në rrjete sociale me fotografitë e shumta që publikon

Mirëpo për dallim nga imazhet e kaluara këto që Loredana ka publikuar së fundi në Instagramin personal janë për tu komentuar.

Reperja, ka pozuar pranë Hanës por vëmendja bie te veshja e tyre të cilat shihen se kanë zgjedhur të njëjtën veshje sportive.

Duke e ditur stilin e Loredanës e cila vazhdimisht shfaqet në veshje sportive, më siguri se edhe vajzën e saj do e mësoj me po të njëjtin stil veshjeje

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat