Bebe Rexha publikon edhe një fotografi nga klipi

Mediale Vip

Bebe Rexha publikon edhe një fotografi nga klipi

Më: 2 mars 2021 Në ora: 21:43
Bebe Rexha

Këngëtarja të premten do e lansojë projektin e ri.

Bebe Rexha ka treguar se është gati për të publikuar këngë të reja për vitin 2021.

Ditën e djeshme, publikoi një imazh teksa shkroi se kënga e re është gati dhe do lansohet shumë shpejt.

Megjithatë, ajo nuk i ka lënë edhe shumë fansat e saj të presin duke iu nxitur edhe më shumë kureshtjen për klipin me postimin e një fotografie.

E veshur me veshje lëkure kombinim me syze dhe dorëza, Bebe Rexha ka ndarë një imazh nga klipi.

“Duke jetuar në trurin tuaj, ka vetëm vend për mua”, ka shkruar në mbishkrimin e postimit.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat