Ja për çka e ka marrë malli Kidën

Mediale Vip

Ja për çka e ka marrë malli Kidën

Më: 2 mars 2021 Në ora: 22:55
Kida

Orhidea Lafiti është një ndër emrat më të suksesshëm të momentit në skenën muzikore dhe mjaft e komentuar nga mediat rozë.

Kida secilën këngë që sjellë e shndërron në hit, duke u bërë kështu ndër këngëtaret më të kërkuara nga publiku

Pandemia është shkaku kryesor që la shumë këngëtarë larg publikut dhe njerëzve, që duan muzkiën e argëtimin.

Jo vetëm publikut, por më shumë po iu mungojnë këngëratëve koncertet e përjavshmë, atmosfera dhe sigursht rutina e tyre e punës.

Është Kida, ajo që së fundi ka publikuar disa pamje nga koncertet e saj të viteve të kaluara, ku shihet në një atmosferë dhe public të ndezur.

Shpresojmë që gjithçka të përfundojë shumë shpejt dhe koncertet e argëtimi të vazhdojë aty ku ka mbetur.

Kujtojmë se Kida edhe në periudhën e pandemisë ka qenë majft aktive, duke sjellë disa projekte muzikore shumë të pëlyqera. 

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat