Melisa e “Përputhen” tregon pse nuk pranon të japë intervista

Mediale Vip

Melisa e “Përputhen” tregon pse nuk pranon të japë intervista

Më: 2 mars 2021 Në ora: 23:39
Melisa

Emri i Melisa Lleshit, është një ndër emrat më të komentuar të momentit.

Pjesëmarrja e saj në emisionin “Përputhen” bëri bujë të madhe, pasi u tregua një vajzë me karakter shumë të fortë dhe gjithashtu u përcjellë nga skandale.

Melisa pas largimit nga “Përputhen”, menjëherë debutoi në muzikë dhe u përfol shumë

Sot në rrjetin social Instagram ajo ka bërë një pyetësor për ndjekësit e saj dhe shumë pyetje e komente erdhen nga këta të fundit.

Një ndër pyetjet ishte se pse ajo nuk po jep intervista.

“Me beso qe keto kohe jam fokusuar vetem te punoj sa me shume, tek vetja dhe tek njerezit e mi me te dashur” ka qenë përgjigja e Melisës.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat