Policia jep detaje për rastin e arrestimit të Meriton Mjekiqit

Mediale Vip

Policia jep detaje për rastin e arrestimit të Meriton Mjekiqit

Më: 2 mars 2021 Në ora: 23:50
Meriton Mjekiqi

Policia e Kosovës e ka arrestuar ish-moderatorin dhe menaxherin e disa këngëtarëve Meriton Mjekiqin.

Mjekiqi është arrestuar në afërsi të Fushë Kosovës, pasi që dyshohet se ishte i përfshirë në një incident me armë zjarri.

Rasti është konfirmuar edhe nga zëdhënësi i Policisë së Kosovës Bajram Krasniqi.

Krasniqi tha se incidenti ka ardhur pas një mosmarrëveshje në trafik.

“Në ora 22:20, policia është njoftuar për një rast, në të cilin janë përfshirë dy vetura, konkretisht drejtuesit e tyre. Rasti, sipas informatave fillestare, ka ndodhur si pasojë e mosmarrëveshjeve në trafik të drejtuesve të dy makinave. Rasti është duke u trajtuar në SP ‘Jugu’ në Prishtinë”.

Media ju sjell momentin e arrestimit të Meriton Mjekiqit nga policia:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat