Sindi thotë se po i mungon Melisa pas debateve që kishte me të, shikojeni reagimin e saj

Mediale Vip

Sindi thotë se po i mungon Melisa pas debateve që kishte me të, shikojeni reagimin e saj

Më: 3 mars 2021 Në ora: 12:06
Melisa dhe Sindi

Melisa iu përgjigj Sindit, e cila tha se po i mungon Melisa pas largimit nga emisioni.

Sindi dhe Melisa kanë pasur disa debate me njëra-tjetrën në “Përputhen”, por më pastaj  bënë paqe.

Së fundi, Sindi iu përgjigj ndjekësve, të cilët i bënë shumë pyetje lidhur me konkurrentët tjerë të “Përputhen”.

Image

“Sindi a tka mar malli per ndonje vajze ne perputhen qe nuk eshte me”, i shkruan ndjekësi, ndërsa mori menjëherë përgjigjen e saj.

“Per Melisa Lleshin, qe i uroj shumeee suksese dhe lumturi ne jete dhe karriere”, shkroi Sindi.

Melisa e shpërndau postimin e Sindit në llogarinë e saj, duke ironizuar me fjalët “Gjeje dashurine tani hajdeee”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat