Dua Lipa feston suksesin e radhës

Mediale Vip

Dua Lipa feston suksesin e radhës

Më: 3 mars 2021 Në ora: 18:08
Dua Lipa

Sukseset e Dua Lipas nuk kanë të ndalur, të hënën ajo festoi suksesin e albumit të saj “Future Nostalgia”, me pozicionin e saj në krye të top listave globale.

Ylli i hitit “Physical” po vazhdon ta vulos suksesin e saj në tregun e muzikës në Amerikë dhe anembanë botës, dhe dalëngadalë po shndërrohet në këngëtaren më të kërkuar për bashkëpunime, qoftë në muzikë apo modë.

Ikona e muzikës i cilësoi të gjitha këngët e saj si “një përpjekje masive bashkëpunuese” me të gjithë artistët dhe autorët e këngëve dhe producentët me të cilët ajo punoi.

Ndikimi i Dua Lipës shtrihet në fusha të ndryshme të showbizit dhe pritet të jetë një rrugëtim mjaft i veçantë për këngëtaren. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat