Sara rikthehet në studio/ Arjani e kritikon: Nuk je në kinema këtu që ke prerë biletën, s’kemi përgjegjësi t’ju edukojmë

Mediale Vip

Sara rikthehet në studio/ Arjani e kritikon: Nuk je në kinema këtu që ke prerë biletën, s’kemi përgjegjësi t’ju edukojmë

Më: 3 mars 2021 Në ora: 18:39
Sara

Sara është rikthyer në studio pas një mungesë.

Por nuk ka kaluar pa kritika veprimi që bëri.

Arjan Konomi: Ke një përgjegjësi, më mirë mos të kishe ardhur fare.

Vjen deri këtu dhe ikën, nuk jemi shkollë edukimi, nuk kemi marrë përsipër këtu të edukojmë sjelljen tuaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat